Vejledninger Sådan bruges vejledningerne Hvordan bruges vejledningssiden?Hvad gør jeg hvis jeg synes der mangler svar på noget?

Hvad gør jeg hvis jeg synes der mangler svar på noget?

Denne side er tænkt som en mulighed for brugerne for at få svar på deres spørgsmål med det samme uden at være nød til at kontakte itsupport eller andre for at få hjælp.

Det er altså tænkt son en hjælp til selvhjælp. Selv om vi gør hvad vi kan for at komme med hjælp og vejledning til det som vi ved volder nogle brugere problemer.

Hvis du har noget du savner har du mulighed for at foreslå nye vejledninger. Du skal gå til: http://service.phmetropol.dk og skrive hvad det er du savner vejledning til. Vi vil så se på om det er noget der kan have interesse for flere og udarbejde en vejledning.

OBS: Der vil IKKE blive svaret på kommentarer her.

Vejledningen er udarbejdet af Henrik Abildgaard juli 2013. Opdateret 20. juli 2017

0 Kommentarer

Tilføj din kommentar

Send mig en E-mail når kommentaren bliver besvaret